Про це 02 квітня 2018 року повідомили у Волинській митниці ДФС.

Під час повного митного огляду виявилось, що чоловік в багажному відділенні автомобіля у дорожній сумці намагався перевезти 70 тисяч доларів США. Це на 57679 доларів США більше дозволеної до вивезення норми валютної готівки, адже постанова Правління Національного банку України №148 від 27 травня 2005 року визначає цю норму в еквівалент 10 000 Євро.
Документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках чи інших фінансових установах, громадянин надати не зміг. Відтак, йому залишили норму валюти на суму 12321 доларів США (що в еквіваленті становить 10 000 Євро). Решту 57 679 доларів США (за курсом Національного Банку України – 1,531 млн грн) тимчасово вилучено до рішення суду.
Санкції статей 471,472 Митного Кодексу України, за якими підприємця притягнуть до відповідальності, передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості вилученого товару з його конфіскацією.