|  9 25 Жовтня 2018 | 19:15

Українка - чемпіонка світу зі спортивної боротьби

Спортсменка зі Львова Анна Черкасова стала чемпіонкою світу зі спортивної боротьби у ваговій категорії до 68 кг.
Про це повідомляє Укрінформ.
У вирішальній боротьбі львів’янка поборола француженку Кумбу Селен Фанта Ларрок і здобула золоту медаль із результатом 15:10. Це друга медаль Анни Черкасової на чемпіонатах світу після бронзи у 2010 році. На рахунку львівської спортсменки також срібло і дві бронзи на чемпіонатах Європи, а також золото і срібло Кубка світу.
У фіналі українка в 1/8 перемогла Марію Мамашук з Білорусі (10:0), у чвертьфіналі змагалася з представницею Болгарії Вікторією Івановою Бобевою (4:0), а у півфіналі виграла у китаянки Фен Чжоу (12:8).
Додамо, що Чемпіонат світу-2018 із вільної, жіночої та греко-римської боротьби відбувається в Угорщині в Будапешті.