image
 |  0 21 Серпня 2018 | 09:25

Українські легкоатлети здобули чотири «золота» на міжнародних змаганнях

Українські легкоатлети показали гарні результати на турнірі в Естонії. Наші спортсмени здобули чотири "золота", та ще кілька медалей гатунком нижче.
"Олександр Соколов виграв стометрівку на турнірі в естонському Пярну. Його результат - 10,40 с.
У Тетяни Мельник на цьому ж турнірі відразу два "золота" - вона першою прийшла до фінішу на 300 метрах (37,10 с), а також на нетиповій для себе стометрівці, де показала результат 11,68 с.
Ці ж дистанції бігла інша українка Анастасія Бризгіна. Вона стала другою на 300 метрах (39,17 с) і третьої - на 100 метрах (12,19 с).
Крім того, Христина Гришутіна виграла змагання в стрибку в довжину (6,61 м), а Олексій Поздняков став другим у бігу на 300 м (33,93 с)", - розповідає sportarena.com.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .