image
16 Червня 2019 | 19:51

Українським працівникам дозволять відпочивати по 4 години вдень

Нещодавно в Міністерстві соціальної політики України знову заговорили про те, що необхідно приймати новий трудовий кодекс. В Україні згідно з проектом КЗпП можуть ввести обідню перерву тривалістю до 4 годин для тих, хто працює у важких умовах (наприклад, на спеці).

Про це йдеться в зареєстрованому у Раді проекту КЗпП, передає “Обозреватель”.

Українська “сієста” триватиме у всіх по-різному. Довгу перерву повинні прописати в трудовому договорі. Проект зареєстрували ще кілька років тому, проте за цей час його вдалося прийняти тільки в першому читанні. В уряді заявили, що документ розглянуть в Раді восени 2018 року. Однак після цього активізувалися профспілки, які зажадали переглянути перелік причин для звільнення і збільшення тривалості робочого дня.

Читайте також: Як уникнути отруєння у спеку: продукти, з якими слід бути надуважними влітку

Чинний кодекс затвердили ще в 1971-му. За цей час змінилися підходи до працевлаштування і вимоги до робітників. Крім того, в рамках європейської асоціації Україна повинна впровадити в національне законодавство міжнародні норми, які в тому числі стосуються і законів про працю.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити