|  0 11 Червня 2019 | 22:45

Український штангіст Чумак здобув «золото» відбіркового олімпійського турніру

Важкоатлет Дмитро Чумак виборов «золото» на олімпійському кваліфікаційному турнірі у Ковентрі.

Чинний чемпіон Європи, що виступає ваговій категорії до 109 кг, показав у сумі багатоборства результат 380 кг.

Про це інформується у спільноті НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team.

Відзначимо, що відповідно до нової системи відбору атлет повинен щонайменше двічі виступити на міжнародних змаганнях у тій ваговій категорії, в якій планує кваліфікуватися на Ігри-2020.

Таким чином, Дмитро Чумак не тільки виборов перемогу, але й отримав свій другий кваліфікаційний старт у олімпійській ваговій категорії до 109 кг, тим самим забезпечивши собі квиток до Токіо.