image
 |  479 10 Серпня 2025 | 19:38

Українцям дозволили керувати сільгосптехнікою без посвідчення тракториста

6 серпня на черговому засіданні КМУ було внесено зміни до постанови КМУ від 02.04.1994 №217 «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень тракториста-машиніста».

Про це інформує ВолиньUA.

Ними установлено, що у період дії правового режиму воєнного стану в Україні, а також протягом 90 днів з дня його припинення чи скасування особи, які мають національне посвідчення водія України на право керування транспортними засобами категорій C1, C, D1, D (однієї або декількох), з дати видачі якого минуло не менше трьох років, мають право керувати сільгосптехнікою без посвідчення тракториста.

Але такі особи не мають права виїзду на вулично-дорожню мережу, машинами категорій А1, A2, B1, B2, ВЗ без отримання посвідчення тракториста-машиніста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Синоптик розповів, яку очікувати погоду осінню в Україні

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити