|  4 4 Березня 2019 | 21:43

Юний плавець з Луцька виборов нагороди в змаганнях у Польщі

Лучанин Марк Антоник на змаганнях «Кубок Варти Познань» в Республіці Польща здобув нагороди.

Захід проходив 23 лютого в місті Познань, - повідомляють у Департаменті сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

У змаганнях брали участь 52 команди з різних міст Польщі (650 учасників різних вікових категорій).

З України був лише лучанин Марк Антоник, який навчається в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі міста Луцька.

Юний плавець виборов перше місце на дистанції 100 м, а також посів друге місце на дистанції 50 метрів брасом і 50 метрів кролем.