|  2 30 Березня 2021 | 21:20

В обласних змаганнях із самбо волинські патpульні вибоpоли 2 золота і 2 сpібла

Волинські патрульні взяли участь у чемпіонаті ГО «Волинська облорганізація ФСТ «Динамо» України» з боротьби самбо. Змагання відбувалися серед працівників правоохоронних органів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Патpульна поліція Волинської області.

Раді повідомити, що команда наших поліцейських гідно представила управління та здобула чимало призових місць.

Так, Сергій Либик, старший лейтенант поліції, здобув 1 місце у ваговій категорії до 79 кілограмів.

Микола Головатюк, поліцейський роти ТОР, посів 1 місце у ваговій категорії до 98 кілограмів.

Олег Федік, інспектор роти ТОР, здобув 2 місце у ваговій категорії понад 98 кілограмів.

Юрій Костевко, сержант поліції, посів 2 місце у ваговій категорії до 58 кілограмів.

Окрім того, у змаганнях взяли участь Віктор Кузьмич та Андрій Хроль, інспектори роти ТОР, які також показали свою майстерність та вправність.

Зауважимо, що патрульні ретельно готувалися до чемпіонату. Тренером був колега — професійний боєць змішаних єдиноборств ММА, чемпіон та призер всеукраїнських та міжнародних змагань різного роду боїв Микола Головатюк.