image
 |  389 12 Липня 2025 | 14:02

Важка втрата: у боях за Україну загинув волинянин Костянтин Смірнов

У боях за Україну загинув Смірнов Костянтин Іванович 23.02.1997 року народження із села Пірванче Луцького району.

Про це повідомили в Горохівській міській раді, - пише ВолиньUA.

Костянтин героїчно загинув 6 березня 2024 року в районі ннаселеного пункту Бердичі Покровського району Донецької області, захищаючи незалежність і свободу рідної країни.

Тривалий час його вважали зниклим безвісти.

9 липня 2025 року тіло Героя було офіційно ідентифіковано.

«Це невиправна втрата для родини, близьких, друзів і всієї громади. Молодий, відданий, мужній – Костянтин назавжди залишиться в нашій пам’яті як справжній Захисник України», – йдеться у повідомленні.

Прощання із Захисником відбудеться у понеділок, 14 липня, о 12:00 біля символічного хреста борцям за незалежність України у Горохові. Опісля траурний кортеж із тілом Героя вирушить до рідного села Пірванче, де й відбудеться чин поховання.

Редакція ВолиньUA висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донеччині загинув Герой з Волині Святослав Бучак

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити