image
25 Жовтня 2020 | 16:48

Вибори на Волині: за скриньками ведеться відеонагляд (ФОТО)

На дільниці №070993 у місті Ковелі скринька для голосування частково потрапляє в поле огляду камери відеоспостереження приміщення.

Про це інформує ОПОРА.

На дільниці №070993 голосування відбувається у навчальному закладі – гімназії, де у вестибюлі встановлена камеру. Тож одна зі стаціонарних виборчих скриньок встановлена таким чином, що потрапляє в кут огляду камери відеоспостереження, розміщеної поблизу.

Пристрій працює, а зображення із камери, за словами спостерігача ОПОРИ, транслюється на монітор, поблизу якого перебуває охоронниця школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині зафіксували перші порушення на виборчих дільницях

Через таке розташування, на моніторі можна, імовірно, розгледіти, як виборці опускають бюлетені в одну із виборчих скриньок.

Згідно із частиною 1 статті 16 Виборчого Кодексу України голосування на виборах в Україні є таємним. Контроль за змістом волевиявлення виборців, встановлення або розголошення змісту волевиявлення конкретного виборця будь-яким чином забороняється.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити