image
7 Грудня 2018 | 11:22

Вибори в ОТГ: зареєстровано 1133 кандидатів у депутати та 32 кандидати на посади голів

На Волині дев'ять територіальних виборчих комісій станом на 1 грудня зареєстрували 1 133 кандидати у депутати до відповідних рад та 32 кандидати на посади голів об'єднаних територіальних громад.

Таку інформацію повідомляє громадська мережа ОПОРА.

Липинська громада

На Волині Липинська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 116 кандидатів у депутати до відповідної сільської ради та трьох кандидатів на посаду сільського голови. На посаду сільського голови Липинської сільської ради об’єднаної територіальної громади зареєструвалися 3 кандидати, усі троє – самовисуванці. Так, на посаду претендують: Богдан Гусак, Андрій Корнелюк та Олег Повстанський.

Брати участь у перших виборах до Липинської сільської ради об`єднаної громади, які відбудуться 23 грудня, виявили бажання 99 кандидатів у депутати, яких висунули політичні сили – «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», Радикальна партія Олега Ляшка, Аграрна партія України, Всеукраїнське об’єднання «Свобода», Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Громадянська позиція» та «Національний Корпус». Ще 17 кандидатів у депутати беруть участь у виборах як самовисуванці.

Гіркополонківська громада

Гіркополонківська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 114 кандидатів у депутати та трьох кандидатів на посаду сільського голови на виборах 23 грудня. Відповідне рішення прийняли 29 листопада. На посаду сільського голови Гіркополонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади претендує троє кандидатів: двоє самовисуванців та один від політичної партії.

Зокрема, для участі у виборах Гіркополонківського сільського голови об’єднаної територіальної громади зареєстрували:

• Вадима Веремчука (висунутий шляхом самовисування);

• Миколу Собуцького (висунутий «Об’єднання «Самопоміч»);

• Ніну Симонович (висунута шляхом самовисування).

Для участі у перших виборах до Гіркополонківської сільської ради сільська територіальна виборча комісія зареєструвала 95 кандидатів у депутати, яких висунули партії: «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», «Блок Пера Порошенка «Солідарність», ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «Об’єднання «Самопоміч», «Громадянська позиція», Аграрна партія України, «Національний Корпус» та Радикальна партія Олега Ляшка. Ще 19 претендентів на здобуття депутатського мандата балотуються шляхом самовисування.

Підгайцівська громада

Підгайцівська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади під час засідання 29 листопада зареєструвала 138 кандидатів у депутати та 3 кандидати на посаду сільського голови на виборах 23 грудня. Відповідно до постанови №147 Підгайцівської ТВК «Про реєстрацію кандидатів на посаду Підгайцівського сільського голови на виборах 23 грудня 2018 року» зареєстровано трьох кандидатів на посаду сільського голови Підгайцівської сільської ради об’єднаної територіальної громади: одного – від партії та двох шляхом самовисування.

Так, на посаду Підгайцівського сільського голови об’єднаної територіальної громади претендують:

• Юрій Семенюк (висунутий шляхом самовисування);

• Валентин Приходько (висунутий партією «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»);

• Віктор Мельничук (висунутий шляхом самовисування)

Для участі у перших виборах до Підгайцівської сільської ради громади виборча комісія зареєструвала 86 кандидати від партій: «УКРОП», Аграрна партія України, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «Громадянська позиція», «БПП «Солідарність» та Радикальна партія Олега Ляшка, «Національний корпус» та Соціалістична партія України. Ще 52 претенденти на здобуття депутатського зареєстрували шляхом самовисування.

Привітненська громада

Привітненська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 65 кандидатів у депутати до відповідної сільської ради та 2 кандидатів на посаду голови громади. На посаду сільського голови Привітненської сільської ради об’єднаної територіальної громади зареєстровано 2 кандидата, які є висуванцями від політичних партій.

На посаду Привітненського сільського голови об’єднаної громади претендують:

• Василь Гошій (висунутий ВО «Батьківщина»);

• Ігор Красовський (висунутий від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»).

Брати участь у перших виборах до Привітненської сільської ради ОТГ, які відбудуться 23 грудня, виявили бажання 63 кандидати у депутати – від політичних сил «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», Радикальна партія Олега Ляшка, Аграрна партія України, ВО «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Народний фронт», ВО «Свобода». Ще 2 кандидатів зареєструвалися шляхом самовисування.

Війницька громада

Війницька сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади під час засідання 29 листопада зареєструвала 68 кандидатів у депутати та 4 кандидати на посаду сільського голови на виборах 23 грудня. За посаду сільського голови Війницької сільської ради об’єднаної територіальної громади виявили бажання поборотись 4 кандидати: один самовисуванець та три – від політичних партій.

На посаду Війницького сільського голови об’єднаної територіальної громади претендують:

• Сергій Вербицький (висунутий від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»);

• Оксана Нерода (висунута від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»);

• Людмила Таровська (висунута шляхом самовисування)

• Юрій Прокуда (висунутий від ВО «Батьківщина»).

Для участі у перших виборах до Війницької сільської ради виборча комісія зареєструвала 62 кандидати від партій: «УКРОП», Аграрна партія України, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «Народний фронт», «БПП «Солідарність» та Радикальна партія Олега Ляшка. Ще 6 претендентів на здобуття депутатського зареєстрували шляхом самовисування.

Ківерцівська громада

Ківерцівська міська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 271 кандидата у депутати до відповідної міської ради, висунутих 12 політичними партіями, та 6 кандидатів на посаду Ківерцівського міського голови ОТГ. На посаду міського голови Ківерцівської міської ради об’єднаної територіальної громади зареєстровано шестеро кандидатів:

1. Володимир Жгутов (висунутий шляхом самовисування);

2. Анатолій Грицюк (висунутий Радикальною партією Олега Ляшка);

3. Ірина Куцик (висунута шляхом самовисування);

4. Юрій Тананайський (висунутий шляхом самовисування);

5. Анатолій Король (висунутий шляхом самовисування);

6. Андрій Медведь (висунутий партією «Громадський Рух «Народний Контроль»).

Для участі у перших виборах до Ківерцівської міської ради ОТГ, які відбудуться 23 грудня 2018 року, 12 місцевих осередків політичних партій висунули 271 кандидата у депутати. Зокрема, по 27 претендентів висунули ВО «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка, «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Аграрна партія України, «Громадянська позиція», та «Народний Рух України», по 26, 23 та 21 претендентів висунули ВО «Свобода», «Громадський рух «Народний контроль» та «Об’єднання «Самопоміч» відповідно, Соціалістична партія України – 10, «Соціалісти» – 2.

Тростянецька громада

Тростянецька сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 107 кандидатів у депутати до відповідної сільської ради та 2 кандидати на посаду голови ОТГ. За посаду сільського голови Тростянецької сільської ради об’єднаної територіальної громади загалом виявили бажання поборотись 2 кандидати – обидва самовисуванці.

Так, на посаду Тростянецького сільського голови об’єднаної територіальної громади претендують:

• Зінчук Василь Федорович (висунутий шляхом самовисування);

• Ковальчук Олександр Миколайович (висунутий шляхом самовисування).

Для участі у перших виборах до Тростянецької сільської ради ОТГ виборча комісія зареєструвала 107 кандидатів у депутати від партій: «УКРОП», Аграрна партія України, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «Народний фронт», БПП «Солідарність», «Громадянська позиція», Радикальна партія Олега Ляшка та шляхом самовисування.

Старовижівська громада

Старовижівська селищна виборча комісія об’єднаної територіальної громади під час засідання 29 листопада зареєструвала 142 кандидати у депутати та 5 кандидатів на посаду селищного голови на виборах 23 грудня. За посаду селищного голови Старої Вижівки об’єднаної територіальної громади виявили бажання поборотись 5 кандидатів: один самовисуванець та чотири – від політичних партій.

Так, на посаду Старовижівського селищного голови об’єднаної територіальної громади претендують:

• Бабич Андрій Антонович (висунутий Старовижівською районною організацією Всеукраїнське об‘єднання «Батьківщина»);

• Камінський Василь Федорович (висунутий Старовижівською районною організацією ПП «Українське об‘єднання патріотів – УКРОП»:);

• Корець Лариса Стахівна (висунута Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»);

• Лавринюк Анатолій Петрович (висунутий Старовижівською районною організацією Всеукраїнське об‘єднання «Свобода»).

• Семенюк Володимир Іванович (висунутий шляхом самовисування).

Для участі у перших виборах до Старовижівської селищної ради ОТГ виборча комісія зареєструвала 113 кандидатів від партій: «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», Аграрна партія України, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «Народний фронт», БПП «Солідарність», «Громадянська позиція» та Радикальна партія Олега Ляшка. Ще 29 претендентів на здобуття депутатського мандата зареєстрували шляхом самовисування.

Гуто-Боровенська громада

Гуто-Боровенська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади під час засідання 29 листопада зареєструвала 112 кандидатів у депутати та 4 кандидати на посаду сільського голови для участі у виборах 23 грудня. За посаду сільського голови Гуто-Боровенської об’єднаної територіальної громади виявили бажання поборотись 4 кандидати: двоє самовисуванців та двоє – від політичних партій.

Так, на посаду сільського голови об’єднаної територіальної громади претендують:

• Оліферчук Михайло Іванович (висунутий шляхом самовисування);

• Вовк Сергій Іванович (висунутий районною організацією Аграрної партії України);

• Пилипчук Віктор Васильович (висунутий районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»);

• Балик Олександр Олексійович (висунутий шляхом самовисування).

Для участі у перших виборах до Гуто-Боровенської сільської ради ОТГ виборча комісія зареєструвала 112 кандидатів від партій: «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», Аграрна партія України, ВО «Батьківщина», «Народний фронт», БПП «Солідарність», «Громадянська позиція», Радикальна партія Олега Ляшка, «Об’єднання «Самопоміч» та шляхом самовисування.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити