image
13 Січня 2022 | 23:31

Відомо, хто придбав двоповерхову будівлю у центрі Ковеля

Ковельська районна рада продала адмінбудівлю управління сільського господарства і промисловості Ковельської райдержадміністрації.

На торги виставили будівлю на вулиці Грушевського,14/1 у Ковелі, площею 518,4 кв м. Нерухомість розташована на земельній ділянці, площею 0,0442 га, кадастровий номер 0710400000:02:010:0095. Стартова ціна лоту була встановлена в розмірі 3 066 126 гривень, – повідомляють «Волинські новини».

Аукціон з продажу відбувся 11 січня. Учасник торгів був лише один – виробничо-комерційне приватне підприємство «Агропромтехцентр» (ВКПП «Агропромтехцентр»), директором і одним із засновників якого є депутат Ковельської міської ради від Аграрної партії, голова постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин Павло Семенюк. Його фірма займається лісозаготівлею, виробництвом дерев’яної тари, оптовою торгівлею деревиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомо, хто придбав приміщення їдальні у центрі Луцька за 3,3 мільйона

Під час торгів ціна приміщення не зросла: учасник запропонував вказану в оголошенні суму – 3 066 126 гривні і система визначила його переможцем.

Наразі очікується опублікування протоколу й укладення договору, якщо переможець торгів не відмовиться від покупки.

Джерело: Ковель медіа.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити