image
14 Січня 2021 | 08:48

Відомо, скільки ялинок продав Кватирко під час новорічних свят

У період новорічних свят Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, яке очолює Олександр Кватирко, заробило на хвойних деревах 59,1 тисячі гривень.

Протягом новорічного періоду підприємства, які координуються Держлісагентством, реалізували майже 475 тисяч ялинок на суму понад 39 мільйонів гривень. 

Лідерські позиції за кількістю проданих новорічних ялинок очолили Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства (68,3 тис. хвойних дерев), Волинське ОУЛМГ (59,1 тис.), Cумське ОУЛМГ (43,2 тис.), Кіровоградське ОУЛМГ (40,3 тис.), Житомирське ОУЛМГ (37,2 тис.), Луганське ОУЛМГ (27,5 тис.). Під час передноворічного періоду лісівники посилили охоронні заходи: проведено 8591 рейд за участю працівників державної лісової охорони, Нацполіліції, екологічної інспекції та ЗМІ. Реалізація ялинок, як і минулого року, відбувалася з використанням спеціальних бирок, завдяки яким було можливо відстежити походження та легальність ялинки. Всього виявлено 1932 ялинок, зрубаних браконьєрами, які завдали шкоди лісу на суму 873 тис. гривень. Складено 432 адмінпротоколи на суму 180 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині – нова структура поліції: два районні управління і два районні відділи

Зазначимо, що лісгоспи Держлісагентства заготовляють новорічні ялинки зі спеціальних плантацій або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі заходи не завдають шкоди лісу. Також низка лісгоспів вирощує ялинки в горщиках із закритою кореневою системою, адже все частіше покупці хочуть придбати живе дерево у горщику, щоб уже після свят воно знайшло нове життя, приносило задоволення, даруючи свято протягом багатьох років. А лісівники запевняють, що для цього і працюють – заради здоров’я та добробуту України.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити