image
19 Вересня 2019 | 16:41

«Війну почала Україна»: у Києві викладач-українофоб вигнав з лекції студентку через «бандерність»

У столичній Міжрегіональній академії управління персоналом розгорівся скандал через проросійські висловлювання одного з викладачів. За словами однієї з студенток, він «поливає брудом Україну» і явно симпатизує країні-агресору.

Про конфлікт з викладачем розповіла в Facebook студентка МАУП Поліна Кравченко.

«Ця людина, Колпаков Віктор Михайлович, півтори години своєї лекції просто поливав брудом Україну. Цей «учитель» вкладає в голови студентів, що війну почала Україна, що мови нашої вже й так немає і вона нам не потрібна в Европі, що ми єдина країна в світі де… (а далі великий список негативу), що нам потрібно повернути союз с Росією, бо то є сильна держава з хорошими зарплатами, а в нас нація без мозку і тд, що козаки (на відміну від більшовиків) були звичайними бандитами і крадіями, а в Севастополі нарешті настало нормальне життя, після анексії Криму», – написала дівчина.

Читайте також: Нарахували зайві податки: дружина депутата Волиньради судиться із ДФС

Кравченко розповіла, що всі студенти, слухаючи викладача, промовчали, але вона все ж наважилася зробити зауваження Колпакову. У відповідь він, за словами студентки, «сказився».

«Я не маю бажання тут писати все, що я від нього почула за свою «бандерність»… Він кричав: «Я військовий, я полковник, я наказую тобі – пішла геть!» Але я відповіла, що нікуди не піду з аудиторії», –додала Кравченко.

Користувачі соцмережі підтримали дівчину і порадили їй написати заяву на ім’я ректора, а також у Міністерство освіти.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити