image
2 Червня 2020 | 10:18

Волинь утримує позитивну динаміку податкових надходжень

За підсумками п’яти місяців 2020 року на Волині збережено позитивну динаміку податкових надходжень, – інформує управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Волинській області.

Зокрема, протягом січня-травня 2020 року в області зібрано 3 мільярди 531 мільйон гривень податкових надходжень, які адмініструють територіальні органи ДПС у Волинській області. Це майже на 202 мільйони гривень більше, проти аналогічного періоду торік.

«Через сповільнення економічних процесів в умовах пандемії СOVID-19 надзвичайно складним з точки зору забезпечення бюджетних надходжень був квітень. Однак, у травні поточного року забезпечено перевиконання індикативних показників із податкових надходжень. В підсумку, з початку року на Волині зібрано на 6,1 відсотка податків більше. За таким результатом – налагоджений конструктивний діалог податківців з представниками соціально відповідального бізнесу, яким ми щиро дякуємо за розуміння і підтримку», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Посадовець особливо наголосив, що якісний податковий супровід представників підприємництва та активна протидія спробам мінімізації податків залишаються серед першочергових пріоритетів роботи органів ДПС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Промисловість на Волині стрімко обвалюється, сільське господарство ще тримається

Довідково: на Волині в структурі надходжень до бюджету найбільшу питому вагу займають: промисловість – 17,5 відсотка; державне управління і оборона – 14,3 відсотка; торгівля – 13,6 відсотка; сільське господарство – 6,4 відсотка.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити