image
28 Листопада 2022 | 18:43

"Волиньгаз Збут" судиться з луцьким драмтеатром

«Волиньгаз Збут» хоче відсудити у Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка понад 1 мільйон 400 тисяч гривень.

Про це стало відомо з ухвали Господарського суду Волинської області, - пишуть Волинські новини.

В позовній заяві від 15 квітня 2022 року ТОВ «Волиньгаз Збут» (з врахуванням заяви про зменшення позовних вимог) просить суд стягнути з Волинського драмтеатру 1 мільйон 429 тисяч 421 гривню. З них: 1 мільйон 300 тисяч 34 гривні – основний борг, 37 тисяч 446 гривень – пеня, 5 тисяч 603 гривні – 3% річних, 86 тисяч 337 гривень – втрати від інфляції.

Позовні вимоги обґрунтовані невиконанням відповідачем зобов'язань, що були вказані у договорі від 6 січня 2022 року, про постачання природного газу для установ та організацій, що фінансуються з державного бюджету.

Провадження у справі суд відкрив 19 квітня, а в червні на адресу суду від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, яким той просить суд звільнити Волинський академічний обласний Український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка від сплати інфляційних втрат, 3% річних та пені, а щодо вимог сплати основного боргу не заперечує.

У серпні суд зупинив це провадження до набрання законної сили рішення Господарського суду Волинської області у іншій справі за позовом заступника керівника Волинської обласної прокуратури до драмтеатру та ТОВ «Волиньгаз Збут». Нині провадження у справі про стягнення з облмуздрамтеатру 1,4 млн грн поновили.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити