image
24 Березня 2020 | 21:41

«Волиньгаз» запровадив автоматичну реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua

Аби споживачам газу не довелося виходити з дому в ці складні для всіх нас часи, в АТ «Волиньгаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua.

Як інформують у прес-службі АТ «Волиньгаз», тепер, аби скористатися онлайн-сервісами, достатньо дзвінка зі смартфону до контакт-центру АТ «Волиньгаз» (тел. +38 067 33 39 104) – і ваш Особистий кабінет буде створений автоматично.  

«Карантин обмежує ваші пересування, але не може бути обмеженням для онлайн-сервісів. Ми екстрено розробили експрес-реєстрацію клієнтів для покращення доступу до сервісів компанії», – зазначає керівник клієнтського сервісу АТ «Волиньгаз» Юрій Петрук.

Для автоматичної реєстрації Особистого кабінету на сайті 104.ua споживачу достатньо зателефонувати зі смартфону до контакт-центру АТ «Волиньгаз» (тел. +38 067 33 39 104) і назвати номер свого особового рахунку. Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.

Логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, яке буде вказане в повідомленні, на сайті ввести логін і пароль та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

За їх допомогою ви зможете: 

– гарантовано передати показання лічильника; 

– безпечно та просто сплатити за газ і його доставку;

– першими завантажити рахунки;

– відстежувати власне споживання та витрати.

На сьогодні понад 60 000 волинян користуються перевагами єдиного онлайн-сервісу 104.ua. Загалом в області налічується близько 250 000 споживачів природного газу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині шахтарів відправили у вимушені відпустки

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити