image
 |  193 3 Березня 2024 | 19:19

Волинська фірма хоче організувати коридор для експорту українського цукру на азійський ринок

Компанія «Волинь-Зерно-Продукт» роздумує над організацією перевезення цукру через Європу транзитом і відвантаження на судна, щоб експортувати його на азійський ринок.

Про це розповів засновник компанії «Волинь-Зерно-Продукт» Євген Дудка в інтервʼю Latifundist.com.

«Ми зараз акуратно на цю тему дивимося, беремо до уваги баланс цукру, який виробляється і споживається в Україні, і те, що Європа нас обмежить квотою у 320 тис. т. Очевидно, що у нас буде надлишок цукру. Тож ми думаємо про те, аби організовувати його перевезення через Європу транзитом і відвантажувати в кораблі, після чого відправляти на китайський або на інші азійські ринки», — сказав Дудка.

Читайте також: Українському ринку ідеально підійшла б американська модель ведення сільського господарства – “Волинь-зерно-Продукт”

За його словами, необхідно запровадити справедливу модель отримання квот між виробниками, бо як тільки починається розподіл, «хтось починає вбачати корупцію».

Дудка вважає, що треба взяти статистику по цукрових заводах за три роки та, враховуючи її, ввести квоту між цими заводами.

“Вона має бути пропорційна середньостатистичному виробництву цукру за останніх три роки. А завод, на основі того, скільки йому здав аграрій, видає цю квоту на нього”, — сказав він.

“Волинь-Зерно-Продукт” — підприємство Волинської області, яке входить до групи компаній ТМ “Вілія”. “Волинь-Зерно-Продукт” — материнська, керуюча компанія, власник інфраструктурних та виробничих активів. Основні культури: пшениця, ріпак, соя. Додаткові: буряк, горох, кукурудза, пшениця твердих сортів, жито.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повідомили, скільки дітей з волинських сиротинців знаходяться за кордоном

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити