image
12 Липня 2018 | 21:11

Волинська митниця ДФС планує побудувати новий пункт пропуску

Ратнівчани просять обласну державну адміністрацію допомогти пришвидшити вирішення питання відведення земельних ділянок для розбудови нових пунктів пропуску.
Про це «ВолиньUA» стало відомо з сторінки голови ОДА у соціальній мережі Facebook.
У Ратнівському районі наразі діє пункт пропуску «Доманове» на кордоні з Білоруссю. Облаштований пункт одразу після розпаду Радянського Союзу, та був збудований на той час як тимчасові споруди.
Проте, як каже в.о. заступника начальника Волинської митниці ДФС Тетяна Кравець, на сьогоднішній день він потребує удосконалення, адже митна система Волині розвивається загалом.

- Митниця – це дуже важлива структура, яка функціонує в межах області. Основні її ділянки – це пункти пропуску. На жаль, на білоруському кордоні вони побудовані дуже давно і мають не такий вигляд, який повинен мати сучасний пункт пропуску. Тому ми просимо обласну державну адміністрацію допомогти нам пришвидшити вирішення питання відведення земельних ділянок для розбудови нових пунктів пропуску. Таких, які відповідають всім вимогам. 

Слід зазначити, що детальний план території вже розробили. Проектна ділянка, де планують збудувати новий пункт пропуску, знаходиться на відстані 100 метрів від кордону з Білоруссю ліворуч автомагістралі М-19 (Брест-Ковель-Чернівці). Площа проектної ділянки - 3,5 гектара.- До 26 вересня ми оформляємо всі необхідні дозволи. Не все залежить від адміністрації, є ще Держгеокадастр, але ми в силах посприяти. Візитна картка України повинна бути сучасною та гідною, а не той тимчасовий пункт пропуску який ми маємо. Ми пройшлися і побачили, що черги великі, а це відбиває бажання багатьох відвідувати Україну та наповнювати державний бюджет. Тому ми будемо все робити для того, аби митниця працювала надійно і швидко, - резюмував керівник найвищої виконавчої гілки влади в області Олександр Савченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку тріщить по швах дитячий садок (ВІДЕО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити