image
9 Червня 2018 | 18:01

Волинська поліція провела для дітей Дні відкритих дверей (ФОТО)

У головному управлінні Національної поліції у Волинській області на гостинах побували учні початкових класів загальноосвітньої школи №10 міста Луцьк.
Про це 09 червня 2018 року «ВолиньUA» повідомили у Секторі комунікації поліції Волинської області.
Правоохоронці провели школярам екскурсію, ознайомилися з роботою диспетчерської службі «102», вибухотехнічного відділу, організували зустріч зі співробітниками ювенальної превенції.

Дні відкритих дверей стали  складовою профілактичних заходів, організованих поліцією під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Вони спрямовані на забезпечення безпеки дітей, захист їх прав і законних інтересів.
Заступник начальника УОАЗОР  головного управління Нацполіції в області Вадим Дяк розповів школярам про особливості роботи підрозділу, продемонстрував службові автомобілі на яких здійснюють поліцейські виїзди на виклики.


 

Працівники відділу служби «102» волинської поліції ознайомили гостей із порядком реагування органів поліції на звернення та повідомлення громадян,  роботою операторів та диспетчерів служби. Про правила поводження із предметами, що можуть становити вибухову небезпеку розповіла дітям інспектор-вибухотехнік Валерія Гаврилюк.


Завершилася зустріч бесідою з школярами на правову тематику, яку провела старший інспектор сектору ювенальної превенції волинської поліції Галина Юзва.

Вас також може зацікавити