image
11 Вересня 2020 | 14:54

Волинські медики отримали чергову партію спеціалізованих «швидких» для пацієнтів з Covid-19 (ФОТО)

Провідний український виробник автомобілів швидкої медичної допомоги ТОВ "Автоспецпром" передав Волинському обласному центру екстреної медицини та медицини катастроф дві нових "швидких" типу В, призначених для транспортування хворих з важким перебігом захворювання на Covid-19.

Про це інформує ТОВ "Автоспецпром".

Вироблені на базі потужних Peugout Boxer, ці машини повністю відповідають всім вимогам Державного стандарту України (ДСТУ) 7032 – "Автомобілі швидкої медичної допомоги та їхнє устаткування". Зокрема, забезпечені обладнанням дихальної підтримки – системою подачі кисню, аспіратором тощо. Завдяки цим та іншим засобам, наявним в нових автомобілях, волинські медики зможуть надавати своїм пацієнтам всю необхідну допомогу та безпечно перевозити їх до медичних установ.

"Це вже друга партія автомобілів швидкої допомоги, яку ми постачаємо Волинському центру екстреної медицини та медицини катастроф за останні кілька тижнів. Тепер ще більше лікарів зможуть працювати на "швидких" з сучасним обладнанням високої якості, – зазначив заступник директора ТОВ "Автоспецпром" Кирило Коморкін. – Так само як і минулого разу, закупівля відбулася за спрощеною процедурою. Ціна залишилась незмінною – нижче середньої вартості "швидких" такого типу на платформі Prozorro".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку легковик наїхав на пенсіонерку

Як вже повідомлялося, наприкінці серпня ТОВ "Автоспецпром" передало КП "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Волинської обласної ради три нові автомобілі швидкої допомоги для перевезення хворих з важкою формою перебігу Covid-19.

Довідково

ТОВ "Автоспецпром" розпочало свою діяльність у 2012 році й сьогодні є провідним виробником автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги в країні. Наразі компанія є головним постачальником такого автотранспорту для державних і приватних медичних установ України.

Автомобілі швидкої допомоги виробляються в типах А1, А2, В і С на шасі Citroën, Peugeot і Mercedes в повній відповідності до ДСТУ 7032, який, своєю чергою, відповідає європейському стандарту DIN EN 1789. Контроль якості продукції ведеться відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (Менеджмент якості для медичних приладів).

У 2019 році підприємство випустило понад 700 автомобілів швидкої допомоги всіх типів.

У квітні та травні 2020 року другий найбільший автовиробник Європи PSA Group разом з "Автоспецпром" реалізували кампанію з надання допомоги Міністерству охорони здоров'я України та регіональним медичним закладам у підтриманні належного технічного стану "швидких" брендів Peugeot і Citroën. Спільно компанії відремонтували 100 "швидких".

Groupe PSA (Peugeot Société Anonyme) – французька автомобілебудівна компанія, другий за величиною виробник автомобілів У Європі. Власник таких брендів як Citroën, Peugeot, Opel, Vauxhall і DS Automobiles.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити