image
 |  9 26 Лютого 2021 | 08:48

Волинські митники попередили незаконне ввезення автомобілів на понад 650 тисяч (ФОТО)

На митному посту «Доманове» Волинської митниці Держмитслужби попередили незаконне ввезення автомобілів на суму понад 650 тисяч гривень.

Про це повідомляють на сторінці Волинської митниці у мережі Фейсбук.

При переміщенні автогідропідіймача та кранової установки в режимі імпорт громадянином Республіки Білорусь до митного контролю було подано товаросупровідні документи відповідно яких в працівників Волинської митниці Держмитслужби виникли підозри, щодо їх автентичності.

В результаті проведення повного митного оглгяду із залученням експерта була виявлена невідповідність інформації щодо ціни та років виготовлення транспортних засобів наданої при митному оформленні з визначеними в результаті їх встановлення.

Таким чином, громадяни Республіки Білорусь, при ввезенні на митну територію України автомобілів, вчинив дії з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням, як підстави для переміщення товарів документів одержаних незаконним шляхом та таких, що містять неправдиві відомості щодо років виготовлення та фактурної вартості даного товару необхідної для визначення його митної вартості на суму понад 650 тисяч гривень.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч.1 ст.483 Митного кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На «Ягодині» митники виявили у поляка не задеклаpовані 21,7 тисяч євро (ФОТО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити