image
 |  275 13 Квітня 2024 | 09:54

Волинські митники розповіли про основні порушення при перетині кордону

У І кварталі 2024 року Волинська митниця запровадила 109 справ про порушення митних правил на 42 млн грн. Це - на 10 млн грн більше минулорічних показників.

Про це пише ВолиньUA.

Найбільша кількість протоколів, складених у цьому періоді, а саме 49 відсотків - припадає на статтю 485 Митного кодексу (недобори митних платежів). Такі правопорушення зафіксовано у 54 справах вартістю 7,9 млн грн.

За матеріалами інших справ через приховування від митного контролю шляхом подачі недостовірних відомостей про товари було вилучено предметів правопорушень на 6,4 млн грн, з яких:

- транспортні засоби на 4,2 млн грн;

- товари промислової групи на 1,2 млн грн,

- лісоматеріали на 0,6 млн грн,

- товари продовольчої групи на 0,3 млн грн.

На розгляд до суду направлено 38 справ про порушення митних правил на 16,9 млн грн. За рішенням суду у І кварталі було конфісковано товарів на суму 9,36 млн грн, накладено штрафів на 5,6 млн грн, укладено 23 мирові угоди про припинення провадження шляхом компромісу. За результатами правоохоронної роботи митницею перераховано до держбюджету 5,9 млн грн (штрафи, накладені судом чи митницею).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У громаді на Волині висадили нові дерева замість аварійних (ФОТО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити