image
14 Лютого 2018 | 11:06

Волинські підприємці–спрощенці у січні поповнили місцеві бюджети на 46,5 мільйона гривень

У січні 2018 року суб’єкти господарювання Волині, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 46,5 мільйона гривень єдиного податку.
Про це 14 лютого 2018 року повідомили у Відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.
Таким чином, у перший місяць нового фінансового року місцеві громади отримали на 47,7 відсотка більше єдиного податку проти січня торік.
Такий ріст сплати єдиного податку цілком відповідає загальним тенденціям мобілізації податкових надходжень в області. Варто відзначити, що ці показники – результат заходів органів ДФС у напрямку легалізації підприємницької діяльності та загалом високого рівня податкової культури більшості підприємців, - зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що додаткових 15 мільйонів гривень єдиного податку у січні до минулорічного показника – це кошти, які громади можуть використати на невідкладні поточні питання життєдіяльності.
Наш прогноз щодо залучення коштів  до місцевих бюджетів у лютому теж досить оптимістичний. Тож місцеві громади можуть і надалі планувати фінансування власних соціально-економічних проектів  з врахуванням тенденції перевиконання бюджетних надходжень, - підсумував Віталій Чуй.

Вас також може зацікавити