image
 |  14 7 Серпня 2018 | 18:34

Волинян запрошують до участі в міжнародному проекті

Волинських фотографів, журналістів та дизайнерів запрошують взяти участь у школі візуального сторітелінгу «Наше майбутнє».


Про це повідомляє "Волинь Online".
Міжнародний проект триватиме з 11 до 26 вересня.
Мета школи візуального сторітелінгу − створити якісний незалежний журнал силами українсько-німецької команди. Учасники почнуть працювати над виданням зі збору інформації, а завершать презентацією друкованого екземпляру.
Організатори проекту − ГО “Молодіжна Платформа”, німецьке видання  “NGO FROH!”, ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада”, “Центр Візуальної Освіти”.
Проект фінансується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Проект націлений на те, щоби розповісти історії про дві різні, але такі рідні частини країни. Реалізовувати ініціативу почнуть в Сєвєродонецьку та продовжать в Луцьку, щоб зібрати матеріал з обох міст. За допомогою доповідей, інтерв’ю, есе, портретів у малюнках та тексту на тему «Наше майбутнє» учасникам покажуть, як багато спільного є в людей, які знаходяться в двох географічно протилежних куточках України.
Організатори хочуть покращити навички учасників у сфері сторітелінгу та створити простір для спільного обміну думками не тільки під час проекту, а й в майбутньому.
Перша частина проекту передбачає проведення тренінгу з вивченням технологій, що виникли в новій журналістиці та  візуальному сторітелінгу. Потім, за 7 днів кожен створить розповідь в тексті, словах, чи використавши інші креативні методи. Учасники отримають професійний фідбек і кожен дізнається більше про методи типографічного набору, підготовки до друку, та редагування отриманого матеріалу. За декілька днів до закінчення проекту, організатори зберуть усі матеріали в один фінальний PDF-файл для друку та презентують новостворений журнал під час завершальної вечірки.
До участі в проекті запрошують студентів, випускників та молодих професіоналів з Волинської та Луганської області. Якщо в тебе є досвід в написанні статей, видавничій діяльності, мистецтві & ілюструванні, фотографії, дизайні статей – реєструйся за посиланням. Дедлайн – 16 серпня.
До проекту будуть залучені знані європейські експерти у сфері сторітелінгу та керівники громадських організацій. Зокрема:
Себастіян Пранц, 1979 р.н., захоплюється змінами у суспільстві через засоби масової інформації.  Після закінчення PhD з соціології, він почав працювати як видавець. Себастіян є запрошеним професором на кафедрі цифрової журналістики в Дармштатському університеті прикладних наук.
Клаус Нойбург, 1977 р.н., досвідчений архітектор і дизайнер у сфері видавництва, інформаційного та інтерактивного дизайну. Він засновник журналу  FROH!, резервний професор Концепції та Дизайну в Хамм- Ліппштадтському університеті прикладних наук.
Фабіан Вайс,  1986 р.н., фотограф- фрілансер у національних та міжнародних виданнях та візуальний оповідач. У своїх проектах Фабіан досліджує культурні зміни та середовище через особисті історії.
Лізі Мольдер, 1990 р.н., кінорежисер та відеожурналіст. Вона займається розвитком мультимедійних сюжетних робіт для клієнтів та в особистих проектах. Лізі з Естонії, але зараз живе в Австрії, де працює редактором.
Захарій Ткачук, 1989 р.н., громадський діяч, працює уже більше 10 років над розбудовою молодіжної політики (програми “Молодіжний працівник”) та молодіжної роботи в Україні. Член наглядової ради Асоціації молодіжних центрів України, директор Молодіжного центру Волині. Голова громадської організації “Молодіжна Платформа”.
Кирило Дубровін, 1986 р.н. – засновник та голова громадської організації “Сєвєродонецька молодіжна рада”. Є координатором громадського майданчику “ХочуБуду”, креативного простору для реалізації молодіжних ініціатив, який сприяє розвитку молоді, її громадській активності та волонтерському руху.
Дізнатися більше можна на сайті.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підприємцям Луцька роз’яснили технологію безконтактних платежів

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити