|  7 29 Вересня 2021 | 21:19

Волиняни здобули першість у командному чемпіонаті України з легкої атлетики

У командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР найкращою стала Любешівська дитячо-юнацька спортивна школа.

Про це інформує управління молоді та спорту облдержадміністрації.

У дводенному чемпіонаті змагалися 547 учасників з 24-х областей і міста Києва.

Волинянка Валерія Шоломіцька завоювала перше місце у спортивній ходьбі на дистанції 3 000 метрів з результатом 13:35.3. Спортсменка — вихованка Любешівської ДЮСШ.

Результати рівня КМС на дистанції 3 000 метрів показали чотири скороходки. Серед них — легкоатлетка з Волині Оксана Лук’янович.

На чемпіонаті Волинську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу для осіб з інвалідністю представляла Романа Лобашева.

Спортсменка виконала норматив спортивної класифікації І розряд (клас Т-13) на дистанції 400 м з найкращим часом в сезоні. На дистанції 200 м Романа Лобашева встановила особистий рекорд з результатом PB 29’54.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики України, у командному заліку перемогла Житомирська область, команда міста Київ посіла другу сходинку, Сумська область – на третьому місці.