|  0 23 Березня 2021 | 14:54

Волиняни – перші у командному заліку чемпіонату України зі спортивної ходьби

Волинські легкоатлети вибороли 12 медалей різного ґатунку на чемпіонаті України зі спортивної ходьби, який відбувся у Луцьку. В результаті область посіла першу сходинку у командному заліку.

Про це повідомляє «Суспільне Волинь».

В чемпіонаті взяли участь спортсмени з 14 областей України та з Казахстану. Про здобутки волинян повідомили в обласному управлінні спорту.

Змагання пройшли у категоріях серед чоловіків та жінок на дистанціях 35 км, 20 км; серед юніорів U20 – 10 км; серед юнаків U18 – 10 км, серед дівчат – 5 км, серед юнаків U16 – 3 км, серед дівчат – 2 км.

Золоті нагороди здобули:

Медведюк Дмитро серед чоловіків на дистанції 20 км за час 1:30.01,

Вовк Ірина на дистанції 20 км з результатом 1:56.47,

Корецький Тарас серед юніорів на дистанції 10 км – 43.28,

Толстушко Катерина серед дівчат U18 на дистанції 5 км – 24.36,

Лук’янович Оксана серед дівчат на дистанції 2 км з результатом 9:15.

Валерія Шоломіцька на дистанції 10 км с/х-46:09.

Срібними призерами стали:

Собчук Дмитро серед чоловіків на дистанції 35 км – 2:37:01,

Лукашик Ярослав серед чоловіків на дистанції 20 км, з результатом 1:42,54

Муравський Едуард на дистанції 3 км з результатом 13:47.

Яна Фарина на дистанції 35 км за час 3:07.26.

Бронзові місця посіли:

Собчук (Мізернюк) Олена серед жінок на дистанції 20 км – 1:30.01,

Матрунчик Анна серед дівчат на дистанції 2 км з результатом 10:07.

Нагадаємо, дві медалістки Яна Фарина та Валерія Шоломіцька встановили національні рекорди зі спортивної ходьби на чемпіонату України.

За підсумками змагань, спортсмени відібрались у склад національної збірної команди України на командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби, які відбудеться у Чехії 16 травня 2021 року.