image
15 Серпня 2020 | 08:48

Волинянин натрапив на моторошну знахідку на власному подвір'ї

Людські рештки знайшов на подвір'ї житель Ківерців Андрій Садовий.

Господар розповів, це сталося, коли копав траншею, щоб підвести воду до будинку. Чоловік натрапив на останки солдатів.

З шостої ранку на подвір'ї Андрія Садового працює пошуковий загін "Відродження", який очолює полковник Вадим Дорофеєнко. Він каже, роботи розпочали ще в березні, тоді підняли 13 військовослужбовців, серед яких - жінка. Її ідентифікували за структурою черепа і тазової кістки, вони відрізняються від чоловічої, - каже пошуковець. Також біля решток тіла було дзеркальце.

"Вона єдина була взута, на ній залишився військовий ремінь, на жаль, ніяких знаків розпізнавання в тих військовослужбовців не було", - додає Вадим Дорофеєнко.

Як розповів Вадим Дорофеєнко, за час розкопок виявили рештки 30 військовослужбовців. Загалом на подвір'ї Андрія Садового пошуковці розкопали три локації, де захоронені рештки солдат. З першої локації підняли рештки 13 військовослужбовців, сьогодні виявили та розчистили рештки ще двох солдат. На другій локації виявили останки чотирьох військовослужбовців.

"П'ятий знаходиться під бетонною стінкою, зараз ведемо пробивку коридору, щоб дістати звідти військовослужбовця", - каже пошуковець Вадим Дорофеєнко. Військовослужбовці захоронені нестандартно в одній ямі, в шаховому порядку, - додає полковник.

Зі слів місцевого краєзнавця Степана Войчика, на місці знайдених поховань в роки другої світової війни був військовий госпіталь.

Детальніше - у сюжеті UA:Волинь.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити