|  2 30 Травня 2021 | 21:40

Волинянка здобула бронзу на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Вихованка Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи Іванна Лук'яненко здобула перемогу на Чемпіонаті Європи U 23.

Про це повідомив «Суспільному» голова федерації з вільної боротьби Волині Олександр Кулаков.

Змагання відбувалися у столиці Болгарії, Софії. Іванна Лук'яненко у складі жіночої збірної України посіла друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи U23.

Дівчина виграла для збірної бронзову медаль в індивідуальних змаганнях, у ваговій категорії 33 кілограми. Це перші змагання юної спортсменки такого рівня. Всього їй 12 років. Тренується дівчина в Івана Палія, Тетяни Кондратюк та Володимира Глушнюка.

Загалом серед здобутків українських борчинь чотири золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди.

Нагадаємо, 22-24 квітня Іванна Лук'янюк здобула перемогу на Чемпіонаті України з вільної боротьби у Харкові та виборола своє місце для участі у Чемпіонаті Європи.