image
9 Березня 2018 | 11:38

Як у Луцьку відзначили день народження Тараса Шевченка (ФОТО)

З нагоди 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Луцьку відбувся ряд заходів.
Розпочались урочистості з покладання квітів до пам'ятника Тараса Шевченка. Потому перед присутніми виступили представники творчої інтелігенції, науковці, які говорили про роль творчості Кобзаря, значущість його слів у нинішні часи, декламували його твори.
Сотні лучан прийшли на площу до пам'ятника Тараса Шевченка, що на проспекті Волі, щоб вшанувати видатного українського поета. Серед них — перший заступник голови Волинської обласної ради свободівець Олександр Пирожик, перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Степанцов, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, голова фракції ВО «Свобода» у Луцькій міській раді Микола Федік, депутати обласної та міської рад, активісти різних громадських організацій міста, представники студентської та учнівська молоді.
З новою могутньою силою зазвучали рядки вірша Тараса Шевченка, а по завершені заходу представники влади вручили «Кобзарі» наймолодшим і найстаршим власникам збірок поета та читцям його творів. Лучани також зробили спільну світлину на згадку.


  
 
 

Вас також може зацікавити