image
 |  115 11 Лютого 2024 | 16:19

Які побутові прилади споживають найбільше електроенергії та ваших грошей

Наші квартири та будинки сповнені електроприладами і гаджетами, проте не всі знають, які з них найбільше впливають на рахунки за електроенергію.

Якщо ви хочете економити гроші на рахунках за електрику, важливо розуміти, які прилади споживають найбільше енергії. Gazeta.ua розповість про про них.

Сушарки для білизни

Середній цикл сушильної машини споживає 4,5 кВт за цикл. Використання сушарки вимагає багато енергії, тому висушити одяг без використання машини - чудовий спосіб заощадити електроенергію і гроші.

Або просто скористайтеся енергозберігаючим режимом сушильної машини, щоб заощадити трохи грошей.

Посудомийні машини

Посудомийні машини споживають у середньому від 0,5 кВт до максимум 2 кВт за цикл, що з часом може значно збільшитися. Щоб заощадити гроші, споживачі можуть вмикати посудомийну машину тільки тоді, коли вона заповнена, або використовувати режим енергозбереження.

Холодильники-морозильники

Холодильники з морозильною камерою споживають у середньому 1,5 кВт на день. Хоча цей прилад не можна вимкнути, є кілька речей, які можна зробити, щоб знизити споживання енергії.

Щоб заощадити гроші, споживачі можуть регулярно розморожувати холодильник із морозильною камерою, тримати відчиненими двері лише на кілька секунд і якомога рідше класти в холодильник лише холодні продукти.

Пральні машини

Пральні машини споживають у середньому 2,1 кВт за цикл. Щоб заощадити гроші, періть одяг при повному завантаженні, використовуйте еко-режим пральної машини та уникайте циклу попереднього прання.

Більшу частину бруду та мікробів на одязі можна видалити холодною водою, тому використовуйте холодніші режими.

Електричні духовки

Електрична духовка зазвичай використовує 0,87 кВт на годину. Щоб заощадити гроші, використовуйте налаштування вентилятора духовки та вимикайте її, коли нею не користуєтеся. Розігрівайте духовку тільки за потреби, оскільки на попереднє розігрівання духовки витрачається енергія.

Альтернативно, за можливості, використовуйте мікрохвильову піч або тостер. Ці прилади споживають менше енергії, ніж ваша духовка.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити