image
14 Листопада 2017 | 09:30

Юні володимир-волинці – серед переможців фестивалю «Сурми звитяги»

Вихованці зразкової студії вокального співу «Лодомир» Володимир-Волинського ЦПО отримали призові місця на XVІІІ дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги».

У заключному етапі фестивалю, що проходив у Львові, взяли участь близько 12000 учасників. На великій сцені за чотири конкурсних дні пройшло 172 концертних одиниці. На малій сцені – 58 читців. На перегляд було подано 456 художніх робіт, 80 творів у номінації «Авторська поезія і проза» та 300 відео у номінації «Художнє читання».

Окрім Львівщини, у конкурсі взяли участь представники з Вінницької, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Полтавської, Житомирської, Чернігівської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Хмельницької, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей. Найбільш чисельне представництво було від Львівської, Вінницької, Хмельницької та Донецької областей.

У старшій віковій категорії І місце посіла зразкова студія вокального співу «Лодомир». У молодшій віковій категорії перемогу здобув квартет «Експромт».

Серед солістів-вокалістів другою у молодшій віковій категорії стала Ліна Ткачук. Усі виконавці займаються співом у Володимир-Волинському міському центрі позашкільної освіти під керівництвом Галини Тюрікової.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити