Протягом дев’яти місяців 2021 року волиняни сплатили майже 302 мільйони гривень військового збору. Кошти призначені для фінансування заходів оборонного характеру та забезпечення національного війська.
Сума перерахованого в області до держбюджету військового збору на чверть перевищує аналогічні показники минулого року, – зауважує ВолиньІнфо.
«Протидія країни зовнішнім викликам потребує належного фінансового забезпечення. Тому кожен, хто має офіційне робоче місце чи інші легальні доходи, з яких сплачує податки, щомісяця допомагає державі у фінансуванні української армії. Це є посильний внесок в обороноздатність країни відповідальних громадян своєї країни», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.
Водночас у податковій службі на Волині відзначають належну податкову дисципліну працедавців, котрі виконують функцію податкового агента для своїх найманих осіб. Завдяки сумлінню соціально відповідального бізнесу бюджети отримують кошти, а наймані працівники – гарантований державою соціальний захист, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
Якщо ж Ви отримували доходи, з яких не сплачували податки, саме час скористатися правом на податкову амністію активів, – нагадують волинські податківці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 16 жовтня. Цей день в історії: отаманом Вільного козацтва обрали генерала Павла Скоропадського
З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року в Україні триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів.
Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».
Волинські податківці консультують громадян щодо особливостей подання одноразової добровільної декларації за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.