image
20 Липня 2018 | 12:23

За збором коштів на пальне військовим криються шахраї та хакери?

Військові, які привезли на Волинь тіло Героя Андрія Волоса, не мали пального для поїздки назад у частину, просили грошей у волинян, і їм не відмовили.
Про це редакцію «ВолиньUA» повідомив голова ГО «Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО «Альфа»  Василь Озоровський.
Нагадаємо, що 2 липня на Волині 22-річний Андрій Волос знайшов спочинок у рідному селі Омельне, що на Волині. В той день кортеж із труною бійця 24-ї бригади односельці зустрічали на колінах.
Як виявилось згодом, у військових не було пального для повернення назад у частину дислокації, тож вони звернулися за допомогою до керівника громадської організації «Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО «Альфа» та небайдужих волинян.
Кошти зібрали у розмірі 1000 гривень, які Василь надав військовим для придбання палива. Підтвердженням закупівлі палива є чек із АЗС.

Опісля Василь Озоровський поділився коротким дописом про це в соціальній мережі Фейсбук у спільноті ГО «Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО «Альфа». Адже його здивувало, що військовим не було за що повертатися назад у частину.
Згодом після цього, як повідомляє Василь Озоровський, а це 16 липня, з невідомих причин зникла спільнота у мережі Фейсбук. Зазначимо, що з його слів, лише він був адміністратором спільноти «Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО «Альфа», тому видалити допис чи спільноту не міг.
Що це: дивний збіг обставин чи реальна історія з присмаком містики? Чи це були хакерські втручання в діяльність громадської організації? Це одне питання, на яке Василь не знаходить відповіді. А от інше - це те, чи правда, що військовим, які привезли тіло Героя на Волинь, не було передбачено палива чи коштів на паливо для поїздки назад?

Вас також може зацікавити