image
19 Жовтня 2018 | 17:01

Забудовникам заборонили будувати висотки в селах

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ввело обмеження максимальної висоти житлової забудови в залежності від класифікації населених пунктів і чисельності їх населення.
Про це повідомив заступник голови Мінрегіону Лев Парцхаладзе, передає прес-служба відомства.
"Якщо подивитися статистику, то Київська область, наприклад, щорічно вводить в експлуатацію близько 2 млн квадратних метрів житла, в той час як Київ - 1,5-1,6 млн. Сільська місцевість забудовується як в містах, хоча не має для цього достатніх інженерних комунікацій, не вистачає соціальної інфраструктури", - повідомив Парцхаладзе.

"Ще один важливий критерій - безпека. Я маю на увазі, коли будуються 25-30-поверхові будинки, то відсутня пожежна безпека, адже в регіонах немає можливості ліквідувати пожежу в таких висотних будівлях", - написав він.
"Тому, щоб гармонізувати простір, планувати подальший розвиток населених пунктів, з огляду на можливості їх інфраструктури, в нових містобудівних ДБН ввели обмеження по житловій забудові населених пунктів в залежності від їх класифікації та кількості населення", - пояснив заступник міністра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Раді вимагають, щоб українські правоохоронці розслідували вбивство Захарченка

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити