image
 |  3431 30 Березня 2024 | 23:31

Зарплата керівництва Волинської ОДА складає майже вісім заробітних плат вчителя

Керівництво Волинської обласної державної адміністрації в середньому заробляє 59 тисяч гривень на місяць. Прості робітники адміністрації отримують всемеро менше. За середнім заробітком керівники Волинської ОДА випередили прифронтову Харківську область.

26 березня 2024-го Міністерство фінансів України опублікувало «дашборд», який дозволяє проаналізувати рівень заробітних плат у державних органах влади, - пише Сила правди.

У січні 2024 року заробітну плату нарахували 451 працівнику Волинської ОДА. Середній розмір зарплати по адміністрації склав 18,1 тисячу гривень. При цьому середня зарплата керівництва ОДА становила 59 тисяч гривень. Це в розрахунку на шість людей – голову, заступників та керівника апарату. У простих робітників адміністрації середня зарплата становила 8,6 тисячі гривень.

Керівники структурних підрозділів адміністрації, зокрема очільники управлінь і департаментів, отримували у січні в середньому 25,5 тисячі гривень. Спеціалісти – трохи більше 15 тисяч гривень, а обслуговуючий персонал адміністрації – 11,5 тисячі гривень. 

За середньою зарплатою керівництво Волинської ОДА – на 15 місці з-поміж інших адміністрацій України. Лідером є Донецька ОДА, де зарплата за січень керівництва з чотирьох людей в середньому складала 286,7 тисячі гривень, а посадовий оклад при цьому був 28,2 тисячі гривень.

Не всі прифронтові області мали високі зарплати. Керівники Луганської області в середньому заробляли 113,2 тисячі гривень при посадовому окладі 34,1 тисяча гривень. А керівники Харківської області – 51,7 тисячі гривень при окладі 28,7 тисячі гривень. 

Керівники ж районних адміністрацій на Волині у січні 2024-го в середньому отримували 40,6 тисячі гривень. Область посідає 19 місце за середньомісячним заробітком очільників РДА.

Зазначимо, що середня місячна заробітна плата вчителя становить близько 7 600 гривень. 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити