image
1 Вересня 2021 | 10:27

З'явився проєкт рішення про підвищення вартості проїзду у Луцьку

Вартість проїзду у громадському транспорті Луцька може зрости до 8 гривень.

Про це йде мова у проєкті рішення виконкому Луцької міськради.

У документі пропонується встановити граничний тариф на послугу з перевезення одного пасажира автобусами на міських маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в сумі 8,00 грн.

Для учнів закладів загальної середньої освіти міста Луцька встановити вартість проїзду у автобусах на міських маршрутах загального користування у розмірі 4,00 грн за одну поїздку, за наявності учнівського квитка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Нововолинську мешканці поскаржилися на хамовитого водія маршрутки (ФОТО)

Управління інформаційної роботи має довести рішення до відома громадськості шляхом публікації у засобах масової інформації не пізніше 10 днів після його ухвалення. Рішення про підвищення вартості проїзду набуває чинності з дати офіційного оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

Підставою для підняття цін на проїзд у автобусах Луцька є досягнення балансу інтересів пасажирів та перевізників, які працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити