«Це спроба Польщі переписати світову історію», – Вітів про «антибандерівський» закон (ВІДЕО)

10 Лютого 2018 Волинь

Депутат Волиньради свободівець Анатолій Вітів вважає, що Польща своїми діями намагається нав’язати антиукраїнську громадську думку.

Закон про Інститут національної пам’яті, який вже охрестили як “антибандерівський” закон, – це спроба Польщі переписати світову історію. Таку думку висловив голова фракції ВО “Свобода” у  Волиньраді Анатолій Вітів 9 лютого під час прямого ефіру ток-шоу “Протилежний погляд LIVE”, – інформує “Конкурент”.Зі слів Анатолія Вітіва, ухвалення “антибандерівського” закону – це спроба Польщі переписати не лише українську, а й світову історію.

Належної реакції на дії Польщі з боку України не було від початку, коли Сейм ухвалював “антиволинську” постанову про визнання геноцидом подій, які відбувались на території Волині в 1940-х роках (“Волинська трагедія” – К.).

“Поляки розуміли, що можна тиснути далі, і вони випускають фільм “Волинь”, який масово транслюють в Польщі, накручуючи ситуацію і формуючи антиукраїнську громадську думку. Й зараз виходить логічне продовження дій польської влади ухвалення закону”, – зазначив Анатолій Вітів.

Депутат також додав, що багато перечитав повідомлень в ЗМІ, в яких йдеться про те, що на побутовому рівні відносини поляків до українців, які там працюють, погіршилось останнім часом.
Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про