image
 |  14 7 Вересня 2018 | 09:13

Чому українці не вірять у зростання економіки?

Споживчі настрої українців у липні погіршилися до 61,8 пунктів. До цього вони покращувалися 3 місяці поспіль. У червні становили 65,6 пунктів.
Головним чином у липні зменшився індекс поточного матеріального становища і доцільність великих покупок. Перший впав на 3,2 пунктів. Українці все менше вірять в економічний розвиток країни протягом 1-ого чи 5-ти років. Сумніваються, що їхній матеріальний стан покращиться, - пише Сегодня.
"Поточні процеси не дають підстави говорити про перспективи помітних позитивних зрушень а економіці країни. Істотних змін не відбувається у доходах населення, заборгованості по зарплаті, оплаті житлово-комунальних послуг. Одночасно зростає як інфляція, так і девальвація гривні", - каже Василь Юрчишин, директор економічних програм аналітичного Центру ім. Разумкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині «Укрпошта» планує закрити 33 відділення (ВІДЕО)

Індекс споживчих настроїв українців зменшився не лише через девальвацію гривні, але і через анонсоване підвищення цін на газ.
"Українці розуміють, що доведеться робити більше обов'язкових платежів. Тому менше споживати інших товарів. Поки триватиме девальвація гривні споживчі настрої українців не зможуть покращитися. Коли підвищать ціни на газ для населення, індекс споживчих настроїв знизиться ще", - говорить економіст Андрій Новак.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити