image
24 Листопада 2017 | 11:00

А в чому це Зеленський українець?

Стоп, а в чому це Зеленский українець? Він себе так представив, типу я українець ... Іскуйство ...

Про це 24 листопада 2017 року повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Джон Сміт.

Він якусь українську україномовну культуру створює? Ні. Він створює російський маскульт продукт. Жуйку для «лапотних» дебілів. Українського в його серіалах тільки виробничі потужності. Він клепає тут російськомовний продукт, затирає українські вивіски, написи і прапори, і там його продає. Усе.

Де тут Україна?

«Типу українським» можна порахувати «сміх*уєчкі» про Україну. Де нова поліція - дебіли, українці - придуркуваті хохли, влада продажна, тугодум Кличко, Порошенко повзає на пузі за кредити, і взагалі Україна «схожа на німецьку порноактрису - готова приймати з будь-якого боку в будь-яких кількостях».

Раз про Україну, то типу українське. Але знову ні.

Це «Наша раша» про дурних Равшана і Джамшуда у вишиванках. Камеді-клаб про Абама-абєзяну. Тільки зроблено мейд бай укр.простітьюшн.

Так що, чувак. Ти себе уявив бомондом, типу тобі тут чимось зобов'язані. Так ніхто тобі нічого не винен. Ти талановитий пєтрушка. Розвага для люмпена. І єдина причина чому до тебе ще купують квитки і не набили морду за твої жарти про Україну - це відсутність тут у багатьох національної гордості.

Ну, а з приводу заборони «Сватів». Так у нас війна як би, якщо ти пропустив. І тих, хто відкрито зазіхає на територіальну цілісність нашої країни, бути на наших екранах не може.

Вас також може зацікавити