7 серпня Північний апеляційний господарський суд у Києві розглянув апеляційну скаргу релігійної громади УПЦ на рішення суду першої інстанції щодо накладення арешту на будівлю Успенського собору та дзвіниці.
Про це у телефонному коментарі Суспільному розповів начальник відділу юридичного управління обласної держадміністрації Олександр Гаргола, - пише ВолиньUA.
«Таким чином релігійна громада хотіла заборонити обласній державній адміністрації і державному реєстратору вчиняти будь-які дії, пов'язані з цим майном. Зокрема підписувати акти приймання – передачі, відчужувати, передавати комусь в користування», – каже Олександр Гаргола.
Читати ще: Релігійну громаду УПЦ на Волині оштрафували та повторно зобов'язали звільнити Успенський собор
З його слів, колегія суддів залишила апеляційну скаргу без задоволення. Ухвалу Господарського суду міста Києва про відмову в забезпеченні позову залишили без змін. Державі не заборонили здійснювати реєстраційні дії, а громада УПЦ не довела, що її права порушено.
Справу можна буде оскаржити у Касаційному господарському суді.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутата Ковельської міськради Юрія Рудя засудили до 7 років позбавлення волі