image
4 Травня 2018 | 18:22

«Барвисті намистинки» у Ковелі – це феєрверк дитячих талантів і позитиву (ФОТО)

Фестиваль дитячої творчості «Барвисті намистинки» серед вихованців закладів дошкільної освіти традиційно збирає у Ковелі переповнені зали маленьких і дорослих глядачів.
Про це 04 травня 2018 року «ВолиньUA» повідомила методист міського методичного кабінету Оксана Колода.
Цей мистецький захід є справжнім святом обдарувань і краси, який сприяє виявленню та підтримці талановитої малечі.
175 хлопчиків і дівчаток з чотирнадцяти дитячих садочків міста демонстрували свої здібності на сцені Палацу учнівської молоді у різних номінаціях: солісти пісенно-музичного жанру, вокальні ансамблі, хорові, танцювальні, вокально – хореографічні колективи та естрадно – циркове мистецтво
Кожен виступ вражав оригінальністю, безпосередністю, яскравими костюмами, виконавською майстерністю.
Фестиваль став особливою подією і для учасників, і для глядачів. Підтримати юних артистів прийшли батьки, представники місцевої влади, громадськості, педагоги, які щедро нагороджували енергійних й  життєрадісних ковельчан гучними оплесками.
«Барвисті намистинки» засвідчили, що у Ковелі багато обдарованих діток і їх розвитку приділяється належна увага у закладах дошкільної освіти.  Малят вчать запальним танцям, допомагають розвивати вокальні здібності.
Організатори відзначають, що фестиваль пройшов на дуже високому рівні. По завершенню дійства всі учасники отримали пам’ятні відзнаки, грамоти управління освіти та солодощі від громадської організації «Молодіжний центр Ковель», Клуб «Капітошка».
Гарного настрою і впевненості дітворі додали теплі овації публіки, яка розуміла важливість виступу на сцені для кожної зірочки та достойно оцінила результат праці й зусиль освітян.

Вас також може зацікавити