image
2 Лютого 2018 | 15:42

Чверть мільярда на соціальний захист спрямували волинські працедавці у січні 2018 року

У січні 2018 року на Волині сплачено 255,2 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це 02 лютого 2018 року повідомили у Відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області. Це майже в півтора рази - на 42 відсотки, більше проти січня минулого року.
Перший місяць нового фінансового року продемонстрував надзвичайно зважену та соціально відповідальну позицію волинських роботодавців. Додаткових 75,5 мільйона гривень до показників минулого року на соціальні потреби – це не лише позитив у надходженнях, а й соціальний захист тих працівників, на фонд оплати праці яких нараховано і сплачено єдиний внесок, - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.
Керівник волинських фіскалів підкреслила, що цей січневий позитив повинен стати стабільною тенденцією для всього року, а підстава для такого прогнозу – підвищення ефективності адміністрування єдиного внеску та напрацьований алгоритм моніторингу і контролю за ситуацією з дотриманням податкового законодавства у сфері оплати праці. В ГУ ДФС у Волинській області наголошують: лише легальна зарплата гарантує соціальні виплати найманими працівникам у разі втрати працездатності та гідне пенсійне забезпечення громадян в майбутньому. Відтак, протягом усього року фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області активно працюватимуть у напрямку роз’яснення вимог чинного законодавства, вимагатимуть від працедавців дотримання гарантій в оплаті праці та, за наявності підстав, здійснюватимуть необхідні контрольно-перевірочні заходи в межах компетенції.

Вас також може зацікавити