image
6 Травня 2018 | 11:01

Дітям показали, як у Волинському екоцентрі живуть тварини


Екскурсії мають велике навчально-виховне значення. "Світ, що оточує дитину, - це передусім світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою. Тут, у природі, вічне джерело дитячого розуму" (В.О. Сухомлинський). Про це повідомили на сайті екоцентру.
Вихованці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Боратин Луцького району завітали до Волинського обласного еколого-натуралістичного центру на екскурсію. Керівники гуртків (Р.А. Уєвич, Н.В. Біла) ознайомили дітей із рослинами, тваринами і одночасно з умовами їх проживання, а це сприяє утворенню первинних уявлень про взаємозв'язки в природі. Педагоги сприяли розвитку пізнавальних здібностей учнів, уваги, спостережливості, мислення; вихованню таких якостей, як уважність, інтерес та любов до природи, уміння бачити і розуміти прекрасне.
Учні із захопленням милувалися картинами із вторинної сировини "Створи картину - збережи Україну". "Дитина від своєї природи, - писав В.О. Сухомлинський, - допитливий дослідник, відкривач світу. Так нехай же перед нею відкривається чудовий світ у живих фарбах, яскравих і тремтливих звуках, в красі, яка надихає її серце, в прагненні робити добро..."
Вас також може зацікавити