image
 |  50 4 Березня 2025 | 09:58

До України повернули ще 7 дітей з т.о. територій та рф

У рамках ініціативи Bring Kids Back UA вдалося врятувати сімох українських дітей з тимчасово окупованих територій та росії.

Про це повідомила радниця з питань комунікацій керівника Офісу президента України Дар'я Зарівна, - інформує ВолиньUA.

За її словами, один із повернених дітей — підліток, який разом із батьками пережив примусову паспортизацію, психологічний тиск та загрозу мілітаризації. Батьки вивезли його до підконтрольної Україні території для вступу у вищий навчальний заклад в Україні.

Також Україні вдалось повернути мати та її доньку після того, як батька дівчинки затримали за проукраїнську позицію на тимчасово окупованих територіях російські силовики.

Катар долучився до повернень українських дітей з ТОТ до України.

Читайте також: Антирекорд: в Україні різко знизився рівень народжуваності

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити