image
19 Вересня 2019 | 22:31

Два села Луцького району хочуть приєднатися до Боратинської ОТГ

Села Луцького району Радомишль і Баківці хочуть приєднатися до Боратинської ОТГ, однак втратили таку можливість через відсутність спільних меж.

Про це у коментарі власкору "ВолиньUA" розповів регіональний консультант Асоціації міст України з правових питань Валентин Малиновський.

"Села Радомишль та Баківці Луцького району досі не увійшли до складу жодної ОТГ. Причина у тому, що ці села хотіли б приєднатися до Боратинської ОТГ. Але інше село - Лаврів, яке межує з Боратинською ОТГ з боку села Промінь, вирішило увійти до складу Гіркополонківської ОТГ. Таким чином, Радомишль і Баківці втратили спільний кордон з ОТГ, до якої хотіли б приєднатися. А закон дозволяє утворювати ОТГ лише за наявності між її суб'єктами суміжних територій. Тепер ці села можуть хіба що приєднатися до складу Гіркополонківської ОТГ. Але добровільного бажання на це у них немає", - пояснив ситуацію Валентин Малиновський.

Додамо, що етап добровільного утворення ОТГ завершиться найближчим часом.

Читайте також: Волинська ОДА дала позитивний висновок щодо приєднання Прилуцького до Луцька

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити