27 Вересня 2018 | 09:40

Фракція ВО «Свобода» у Волинській облраді вимагає від правоохоронців розібратися із шабашем у заказнику «Воротнів»

Фракція ВО "Свобода" у Волинській облраді вимагає негайного звільнення начальника Волинського управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка та розслідування правоохоронними органами усіх фактів системних зловживань у лісовій галузі області.
Про це йде мова у заяві політичної сили, текст якої є у розпорядженні "ВолиньUA".
"26 вересня Олександр Кватирко разом зі своїми наближеними вирішив влаштувати "п'яний шабаш" на території Молодіжного лісівничого центру, який декілька місяців тому відкрився у державному заказнику «Воротнів». Для охорони розваг начальства було знято кількадесят осіб зі своїх постів на територіях інших лісництв. Коли на місце події прибули журналісти та представники громадськості, "тітушки" оточили будинок, в якому відпочивав Олександр Кватирко з іншими особами, та заблокували вхід до нього. Щоб не "засвітитися" на камери, начальника Волинського управління лісового та мисливського господарства евакуював із будинку загін "тітушок". Під час цього огидного дійства було зроблено декілька пострілів та пробито колеса авто, на якому приїхали активісти. Зауважимо, що всі споруди на території заказника належать державі. Між тим, Олександр Кватирко вирішив використати їх для організації власних розваг.

Події, які відбулися ввечері 26 вересня у державному заказнику "Воротнів", свідчать про подальшу деградацію керівництва управління лісового та мисливського господарства. Користуючись повною безкарністю та бездіяльністю державних і правоохоронних органів та круговою порукою, Олександр Кватирко взяв курс на розбудову власного лісового Межигір'я на державній території заказника.
У роботі його відомства найбільш яскраво помітні ознаки реінкарнації практики роботи часів Партії регіонів. Олександр Кватирко не лише засвоїв, а й творчо розвинув механізми використання "тітушок", лісової охорони і користування майном держави як своїм власним.
Лісова галузь Волині перетворилася у замкнене феодальне господарство з власною охороною та загонами "тітушок", готових на будь-які злочинні дії, в тому числі на стрілянину, за вказівкою начальства. Ці ганебні процеси не могли б отримати розвиток, якби не покровительство і повне ігнорування з боку Кабміну та Державного агентства лісових ресурсів.
Ще 2 лютого 2017 року з ініціативи фракції ВО "Свобода" Волинська облрада звернулася до міністра агрополітики із рекомендацією звільнити очільника обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка.
Перший заступник голови Волинської облради, свободівець Олександр Пирожик персонально звертався до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою звільнення Олександра Кватирка. Однак, усі ці звернення були проігноровані.
Неподобство, яке мало місце 26 вересня у заказнику "Воротнів", є наслідком повної бездіяльності компетентних органів. Відсутність покарання провокує ще більше зло.
Тому фракція ВО "Свобода" у Волинській облраді вимагає:
- від міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового і від заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря - звільнити Олександра Кватирка з посади начальника Волинського управління лісового та мисливського господарства;
- від правоохоронних органів - притягнення його до відповідальності у випадку виявлення ознак злочинної діяльності".

Нагадаємо, що у ніч 26 вересня в Ботанічному заказнику загальнодержавного значення «Воротнів» відбулася стрілянина.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За фактами нічної стрілянині у волинському заказнику «Воротнів» поліція проведе розслідування

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити