image
 |  369 21 Травня 2024 | 15:47

Гендерна ідеологія - це не про європейські цінності, - депутат Луцької міськради

Гендерна ідеологія, яку агресивно намагаються просувати в Україні, не тотожна справжнім європейським цінностям, а належить до лівацького спектру пропаганди.

Про це у коментарі власкору "ВолиньUA" заявив депутат Луцької міськради, пастор Роман Кравчук.

"Моя позиція до поширення гендерної ідеології негативна. Нам намагаються нав'язати викревлену культуру. Євробачення стало не змаганням співаків, а майданчиком пропаганди ЛГБТ та гендерних доктрин.

Гендерна ідеологія суперечить науці. Вона не є ознакою розквіту європейської культури, а радше символізує її занепад. Тому вважаю, що пропаганда цих речей на державному рівні в Україні недопустима. Якщо прийняти цю ідеологію як норму нашого суспільства, то Богу потрібно вибачитися за Содом та Гомору.

Ми не проти особистих прав людей, які вважають себе частиною цих меншин. Але проти пропаганди і узаконення цих явищ, зміни Конституції України в угоду гендерним ідеологам. Руйнування поняття сім'ї.

Хочу наголосити, що для вступу в ЄС не потрібно перетворювати гендерну ідеологію в офіційну державну політику. У Європі є багато держав, які мають свою думку з цих питань. І європейські західні цінності - це не про пропаганду гендеру з дитячих років", - зазначив Роман Кравчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Священнослужитель Волинської єпархії ПЦУ висловив свою думку щодо нав'язування суспільству гендерної ідеології

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити