image
27 Листопада 2021 | 07:40

Гороскоп на 27 листопада 2021 року — що обіцяють астрологи?

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку — від Ukr.Media.

Овен

У перший день уїк-енду Овнам доведеться підлаштуватися під обставини — наприклад, змиритися із заздалегідь заданим маршрутом, обстановкою, нав'язаним стилем поведінки, забороною на деякі теми або вчинки. Можуть несподівано змінитися ваші смаки, переваги партнера або друга. На порядку денному може виявитися не відпочинок, а вигода. Можна продуктивно провести час в суспільстві колег. Є шанс налагодити потрібні зв'язки, отримати цінні відомості. Не варто обурюватися, почувши корисну своєчасну критику.

Телець

Вранці у Тельців залишається можливість внести корективи в особисті та ділові домовленості. Вам не варто розраховувати на кардинальні зміни, але цілком можливі дрібні практичні поправки, що влаштовують обидві сторони. Якщо для цього необхідний діалог, варто перенести його на ранок. В кінці дня бажано продумати можливі форс-мажорні ситуації і пов'язані з ними проблеми (правові, транспортні, фінансові). Чим краще ви підготуєтеся, тим впевненіше будете почуватися в найближчі дні.

Близнюки

Близнюкам зірки не радять планувати на ці вихідні активні розваги і починання, романтичне знайомство, стратегічно важливе побачення. Адаптація до нових умов може виявитися для вас непростою технічно або психологічно, або зайняти більше часу, ніж ви розраховували. Можлива відсутність потрібного для пригод тонусу, зниження природної рухливості і товариськості. Не виключається зацикленість на окремих деталях, душевна або фізична інертність, недовірливість, іпохондрія.

Рак

Раки можуть використовувати цей день для переговорів, налагодження зв'язків, обговорення нагальних справ. Це відповідний момент для співбесід, нарад, притирання важких характерів, консультацій з важливих тем. Можна вдало врівноважити інтереси, узгодити плани, розподілити ресурси. Окремі сюрпризи (запізнення, каприз, ваша або чужа погана звичка) не зіпсують загальної картини. А в ряді випадків і зовсім — саме вони допоможуть вам зняти затримку, оптимізувати діалог, швидше прийти до спільного знаменника в складному питанні.

Лев

Внутрішнє життя і таємна діяльність стають для Левів набагато важливішими за зовнішню канву подій. Посилюються переживання, зростає прагнення проникнути в таємниці свого несвідомого. Важливо знайти моральну платформу або знайти особистого духовного наставника. Використовуйте будь-яку можливість усамітнитися, зануритися в спогади. Медитуючи на минуле, відтворюйте в пам'яті найбільш світлі, життєстверджуючі моменти. Джерелом вашого натхнення можуть стати сімейні або національні традиції.

Діва

Для Дів подією дня може стати розмова або звістка, які беруть своє коріння в минулому, але важливі для майбутнього. Не виключений внутрішній перелом: ви можете остаточно щось для себе вирішити. У батьків це може бути відповідальна розмова з дітьми або роздуми про батьківський обов'язок. Вам буде важко прийти до власних висновків через тонкий вплив атмосфери, думки родичів або друзів.

Терези

Секрет успіху і гарного настрою — не зациклюватися на собі. Для всіх Терезів сьогодні важливо залишатися членом колективу. Якщо ви опинилися в новій компанії або зайнялися новою справою, не соромтеся показати себе з несподіваного боку, намагайтеся грамотно презентувати свої вміння і найбільш яскраві риси характеру. У важливих для вас взаєминах не варто обмежуватися суспільством один одного, це загрожує нудьгою і охолодженням. Ваш союз тільки виграє, якщо ви маєте спільне захоплення і спільних друзів.

Скорпіон

Скорпіони вступають в нову фазу руху до мети, що вимагає зміни їх колишньої тактики. Величезну роль починає грати вміння співпрацювати, залагоджувати питання, пов'язані з ресурсами, доходами, поділом праці. Не менш важливо вчасно врівноважити амбіції. Поряд з наполегливістю і завзятістю не забувайте проявляти дипломатичність. Відсутність згоди загрожує загостренням відносин і непотрібною конкуренцією всередині вашого союзу. Якщо ви сильні як пара, то разом можете кинути виклик навіть визнаному лідеру.

Стрілець

Вранці обстановка здасться Стрільцям щасливою і безтурботною, вони будуть сповнені колишнього оптимізму. У другій половині дня ви зрозумієте, що навіть вам не все падає в руки саме. Настав час потрудитися, проявити завзятість і наполегливість. Можлива криза в душевному житті, любовних або службових справах. Заробленого може здатися недостатньо. Вмійте вчасно зупинитися (наприклад, перенести частину роботи на наступний день). В іншому разі ви можете захворіти або перекреслити результати своїх зусиль.

Козоріг

Всі розрахунки Козорогів сьогодні збуваються в точності. Якщо ви не надаєте значення своєму таланту передбачати майбутнє, на нього звернуть увагу інші. У цей день складаються відповідні умови для зустрічі зі старими друзями. Ваше становище стає більш міцним незалежно від того, які цілі ви перед собою поставили. Незважаючи на можливість відпочити, центральним предметом ваших роздумів може стати професійна перспектива.

Водолій

Сьогодні Водолії схильні гостро реагувати на те, що відбувається. Чутливість зросте подвійно, якщо мета значима. Успіх може здатися дивом, а провал боляче зачепити. Непростим завданням буде контроль за собою, іншими людьми, технікою, ситуацією в цілому. Вибравши напрямок, доведеться йти до кінця. Перемога може залежати не тільки від вашої харизми, резервів або зроблених вкладень, але також від містичних або магічних нюансів. Навіть Водолії-раціоналісти можуть повірити в долю і владу вищих сил.

Риби

Рибам належить не стільки управляти ситуацією, скільки пристосовуватися до неї. Наприклад, підтримувати розмову, яка для них вже не представляє інтересу. Не варто будувати докладні плани на завтрашній день, сьогодні в силу неуважності або інших причин ви можете не врахувати ряд важливих деталей. Якщо дозволяють обставини, варто раніше лягти спати, по можливості, в комфортній обстановці. Уві сні ви можете дізнатися відповідь на питання, що мучить вас, отримати розраду або побачити яскравий фрагмент майбутнього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначилися суперники України у стикових матчах відбору ЧС-2022

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити