У держреєстрі судових рішень наразі не опубліковані офіційні судові матеріали, в яких би згадувалося кримінальне провадження з вказаним реєстраційним номером.
Про це 23 листопада 2017 року повідомляє сайт «Finbalance».
За неофіційними даними джерел Finbalance на банківському ринку, правоохоронці здійснюють досудове розслідування в кримінальному провадженні №42017000000003145 за ст. 362 Кримінального кодексу («Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп`ютерах), автоматизованих системах, комп`ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї»).
Як уточнив співрозмовник Finbalance, ця карна справа відкрита за фактом «незаконного збору та розголошення даних, що мiстяться в електронних системах Приватбанку, а також їх несанкцiонованого копiювання, що призвело до витоку даних, вчиненого особами, якi мають право доступу до такої системи» (цитата).
У держреєстрі судових рішень наразі не опубліковані офіційні судові матеріали, в яких би згадувалося кримінальне провадження з вказаним реєстраційним номером.
Нагадаємо, на днях ведучий програми «Гроші» («1+1») Олександр Дубінський з посиланням на власні джерела писав, що «повні дані всіх клієнтів Приватбанку з дозволу НБУ були перекачені на якісь сервери в Москву [детективною] компанією Kroll, яка здійснює [forensic] аудит ПБ [Приватбанку]».
«Генпрокуратура за цим фактом уже відкрила кримінальну справу», - уточнював О. Дубінський.
Згідно з Меморандумом з МВФ, до кінця вересня мав бути завершений forensic audit Приватбанку. Цей аудит проводить детективне агентство Kroll та компанія AlixPartners, послуги яких, за неофіційними даними видання «Новое время», можуть коштувати державі сотні мільйонів гривень.
Наприкінці вересня НБУ офіційно заявив, що на прохання Kroll дедлайн для підготовки звіту перенесений на другу половину жовтня. "Таке перенесення є технічним і пов`язане з великим обсягом даних, які необхідно обробити для підготовки висновків в forensic audit", - запевняли в Нацбанку. НБУ уточнював, що звіт буде складатися з двох частин: публічної (яка й буде опублікована в другій половині жовтня) та непублічної (має бути завершена до кінця року).
Уже третя декада листопада, а публічна частина звіту щодо forensic audit досі не оприлюднена.
За неофіційними даними газети «Дзеркало тижня. Україна», НБУ двічі повертав для Kroll і AlixPartners підготовлений ними звіт, «не знаходячи в ньому того, що [Нацбанк] хотів бачити» (цитата).